חדשות / עדכונים

קורס צילום מתחילים

ההרשמה בעיצומה!! תאריך פתיחה- 21/06/2021

הקורס יתקיים בימי שני בין השעות 18:00-20:30,

ולסירוגין בימי שישי בהם יתקיימו סיורים צילומיים ומאתגרים.

מהרו להירשם!  צרו עימנו קשר.

  המשך

צרו עמנו קשר

אודות המרכז "ארט ספוט"

ארט-ספוט הינו מרכז לצילום שבבסיסו הינו סטודיו מקצועי ופעיל המספק שרותי צילום לעסקים ופרטיים כאחד. השילוב בין עבודת צילום מקצועית יחד עם הוראת הצילום מאפשרת סביבה פוריה ותוססת שדוחפת לעשייה ויצירה.

 

בארט ספוט תמצאו קורס צילום מתחילים (13 מפגשים), קורס צילום למתקדמים (14 מפגשים), קורס עיבוד תמונה בתוכנות לייטרום + פוטושופ (18 שיעורים).

בארט ספוט מתקיימים באופן שוטף סדנאות צילום וסיורי צילום בכל הארץ וגם בסטודיו. 

קורס תאורה וקורס צילום מוצר יפתחו בעתיד הקרוב.

 

 

שיתוף הפעולה עם המכללה הטכנולוגית באר שבע:

ארט ספוט המרכז המוביל לצילום בדרום והמכללה הטכנולוגית באר שבע גאים לעדכן כי נחתם הסכם שיתוף עבודה בין הצדדים.

הסטודיו המוביל לצילום ועיבוד תמונה בדרום מצטרף למשפחתה של המכללה ומעביר את פעילותו הענפה בתחום הוראת הצילום ועיבוד התמונה למכללה ובכך מגדיל את האפשרויות עבור כל מי שחלם ורצה ללמוד צילום.

במסגרת השיתוף תוכלו ליהנות ממגוון הקורסים המקצועיים בתחום וללמוד מקצוע מוביל ומאתגר, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר הכוללים סטודיו מאובזר לצילום ומעבדות מחשב חדישות ומתקדמות.

הקורסים משלבים לימוד טכני וחווייתי עם ציוד מתקדם ומדריכים מובילים בתחום.

לבוגרים תוענק תעודה משולבת של המכללה הטכנולוגית באר שבע – בשיתוף עם ארט ספוט המרכז המוביל לצילום בדרום.

אז למה אתם מחכים? בואו לצלם את הרגע !!

  • הקורסים בחלקם מוכרים לגמולי השתלמות עבור הזכאים

שיתוף פעולה עם המכללה הטכנולוגית

 

 

 

ניק סמירנוב, מייסד ומנהל ארט ספוט. ניק הוא צלם מקצועי בוגר האקדמיה

לאמנות ועיצוב בבצלאל. מאז סיים את לימודיו במסלול צילום (2005) עם תואר- B.F.A ,  עוסק ניק בצילום אמנותי ומשתתף בתערוכות בארץ ובחו"ל. החל מתקופת סוף לימודיו עבד ניק בסטודיו מקצועי והתמחה בצילום והדפס תלת מימדי, עסק בצילום מסחרי וצילום תלת מימדי בניו-יורק, ארה"ב  בסטודיו - Refined sight.

 

בשמונה השנים האחרונות, לאחר חזרת ניק לישראל, הוא עוסק בהוראת הצילום באופן שוטף במוסדות כגון: מכללת קיי, מכללת ספיר, והמכללה הטכנולוגית וכן בגופים נוספים בדרום​. בארבע השנים האחרונות ניק מנהל את המרכז לצילום ״ארט ספוט״ הכולל את בית ספר לצילום שבו מועברים קורסים ברמות שונות בצילום ובעיבוד תמונה (קיימת כיתת מחשבים עם רשיונות אדובי) שרק מחודש מאי 2017 פועל בשיתוף פעולה מלא עם המכללה הטכנולוגית באר שבע.  

 

במקביל​ הסטודיו מספק שירותי ​צילום מקצועי בתחומים כגון: צילום תדמית עסקית, צילום תעשייתי, צילום פנים ומוצר, צילום תכשיטים וכן צילום מקצועי בסטודיו עם מודלים. 

צילום מקצועי הוא המפתח להתפתחות ושיווק נכון של כל מוצר/ עסק או אפילו שיווק עצמי של אמני הבמה מכל התחומים. את האיכות הבלתי מתפשרת בצילום ובעיצוב המוצר הסופי תקבלו מהטובים ביותר בתחום.