היפייפיה שבמראה...

הרעיון נולד משיחה עם ראובן תוך כדי שאני יושב אצלו ראובן במספרה במרכז הנגב בבאר שבע. הרצנו רעיונות לסט צילומים שיתן ביטוי לתסרוקת מכל צדדיה ויתן לצופה לראות את כל הזוויות מיד בלי לדפדף במספר תמונות.

לאחר מכן יצאתי לחיפוש אחר תקדימים בעבודה עם מראות, לאחר שעות של חיפושים נתקלתי בתמונה בודדת אחת שנעשתה בשנת 1931 של צלם סטודיו שצילם חייל גרמני לייד שתי מראות צמודות בזווית צרה.

הראש בחסות ראובן טפר :-)

עשיתי בדיקות בסטודיו והגעתי לאופן המדוייק שצריך לצלם את הדוגמניות, הצבת התאורת היתה גם כן אתגר לא קטן משום שצריך היה להמנע מהופעת התאורות במראות עצמן, כמו כן גם אני וכל שאר אביזרי הצילום שפתאום הופיעו לי בסט הצילום...

לאחר בניית מערכת המראות ביצענו פיילוט מוצלח שנעשה עם ראובן והדוגמניות.

התמונות היו כל כך מוצלחות שלבסוף קיימנו את הצילומים ברוסטוב און-דון שברוסיה עם הצוות המנצח של רשת מספרות HEADS, כל ארבעת מעצבי השיער שהיו מעורבים בהפקה יצרו ברוסטוב - ראובן טפר, יגאל גוט, מיטש ומארק ליפשיץ, עשו עבודה מדהימה ויצרו עיצובים שהם אמנות צרופה!!

הפקת הצילום נמשכה יומיים! כשבאמצע הם קיימו יום שלם של מאסטר קלאס שלם לכבוד מעצבי שיער מקומיים - שאותו כמובן תיעדנו והפקנו לרשת המספרות סרטון תדמיתי איכותי. ללא ספק רשת המספרות המקצועית ביותר בישראל, הם ממשיכים ללמד מעצבי שיער רבים בארץ ובחול - אתר

הנה כמה דוגמאות מהצילומים ברוסטוב:

את ההפקה המדהימה הזו הציגו במגזין ״יופי״ - מגזין לענף היופי בישראל, בשתי גליונות עוקבים הוצגה ההפקה!!

הנה הם בעיתון:

 גליון מס: 114

 

 גליון מס: 115

לעוד צילומים מקטגורית צילומי אופנה וסטיילינג לחץ כאן