לימודי צילום
לוח זמני קורסי צילום ועריכת תמונות לוח סדנאות וסיורי צילום סדנאות וסיורים קורס צילום קורס צילום למתקדמים קורס עיבוד תמונה: לייטרום + פוטושופ קורס לייטרום לצלמים קורס פוטושופ לצלמים קורס צילום לנוער עיבוד תמונה מתקדמים קורס תאורת סטודיו לומדים מספרים

צרו עמנו קשר

קורס צילום לנוער

 

בקורס הצילום לנוער תוכלו לחוות את הצילום כמו שמעולם לא חוויתם, תלמדו כיצד להוציא את המקסימום מהצילום הדיגיטלי, תתחילו לראות את העולם בצורה שונה ולבטא את עצמכם בצורה יחודית ומקורית דרך העדשה.

קורס הצילום לנוער יאפשר לכם להתנסות במגוון סגננות צילום - אורבני(צילום רחוב), טבע וחיות, צילום סטודיו וצילום לילה! בואו להשתתף בחוויה שתעשה לכם את הקיץ ותתן לכם כלים להמשיך ולצלם כמו גדולים! 

 

קורס הצילום מתקיים בשיתוף המכללה הטכנולוגית באר שבע, שם נלמד בסטודיו צילום מרווח ומאובזר, שבסופו כל משתתף יקבל תעודת השתתפות.

 

 

 

תאריך פתיחה: 20.07.19 

יתקיים פעמיים בשבוע - יום ב׳ + יום ד׳

גיל המשתתפים : 13-17

מספר משתתפים בקורס: 8-14

 

 

 * השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים דרכי ההרשמה לקורס.

 * קיום הקורס מותנה באפשרות לעמוד בהגבלות משרד הבריאות בהתאם למגפת הקורונה. 

 

 

 

הנושאים שיתקיימו בקורס:

 

1.     הכרות עם מושגים כללים, סוגי מצלמות, מבנה המצלמה וחשיפה נכונה מצבי הצילום השונים תרגול חשיפה נכונה ופיצויי חשיפה, הבנת עומק שדה והשליטה בו.

 

2.     סיור צילום – תרגול עומק שדה, הקפאת תנועה, פאנינג, שליטה באורך המוקד, ומצבי צילום במצלמה.

 

3.     ביקורת צילומית על הסיור והבנה כיצד היא נעשת. מהן יסודות הקומפוזיציה, פרספקטיבה, מבנה הפריים, קו ותנועה.

 

4.     סיור צילום – צילום החי והצומח בנגב Zoo, נצלם את החי והצומח, נתקרב לחיות ונלמד כיצד לצלם אותן בצורה מיוחדת וטובה ככל האפשר.

 

5.     ביקורת על צילומי נגב Zoo ונראה דוגמאות לצילומי חיות מגדולי הצלמים.

 

6.     סיור צילום ערב - נלמד על איך הסביבה נראת שונה בלילה, נתן דגש על קומפוזיציה, פרספקטיבה, קו וכתם, בשילוב עם אורות השקיעה והפנסים, מריחות תנועה וציור באור.

 

7.     סיור צילום - צילום אורבני, צילום חטף (snapshot) פורטרט ויחסי צלם מצולם ברחוב.

 

8.     ביקורת לעבודות מסיור לילה ועיר עתיקה. הכרות עם מבנה האור, הצבע ומהו איזון לבן? הבנה של ההבדל בין תאורות שונות, מבוא לשימוש בפלאש של המצלמה.

 

9.     מצלמים בסטודיו! הכרות עם התאורות בסטודיו, נקים סט צילום ונצטלם בו! תוך כדי נכיר את סוגי התאורות המשמשות אותנו בסטודיו.

 

10.   מפגש אחרון – ביקורת סטודיו וסיום קורס חגיגי, נלמד על דרכי התפתחות נוספים בצילום.

 

* העלות אינה כוללת כניסה ל-״נגב Zoo״

 

 

 

נתראה בקורס

צוות ארט ספוט