צרו עמנו קשר

המסע לגרוזיה - פרק ב'

המסע לגרוזיה

המסע לגרוזיה צפוי לצאת לדרכו בקרוב

 

בינתיים, אנחנו מזמינים אותכם לשריין מקום כי את החוויה הזאת לא תרצו לפספס!

  

 

היום השני של המסע: 02.08.15

לנו את הלילה במלון "My House" שהוא מלון נעים ומשפחתי, החסרון היחידי בו הוא שאין מעלית! את זה הרגשנו טוב יום קודם כשהעלנו את המזוודות לקומה השניה..., הבוקר שלנו מתחיל מארוחת בוקר טעימה מאוד במלון וכשיצאנו הנהג שלנו (ז'ורה) כבר חיכה לנו בחוץ, יצאנו לכיוון לבורז'ומי. בדרכינו עצרנו אצל רוכלים המוכרים פירות לצד הדרך, אנשים נחמדים שגרים בכפרים בסמיכות לכביש הראשי ומוכרים את הפירות והירקות שהם מגדלים בכפר, אנשים נחמדים מאוד ומסבירי פנים, לא יכולנו שלא לצלם קצת את האנשים הנחמדים הללו.

 

 

בורז'ומי היא עיירת נופש הנמצאת בסמיכות לפארק לאומי מדהים. בורז'ומי מפורסמת בכל העולם בזכות המים המינרליים התוססים שלה, לפי כל הדעות אילו מים עם כוחות ריפוי, אנחנו פחות התחברנו לטעם... אבל הפארק הלאומי במקום מלא במגרשי שעשועים ומעיינות מינרלים יפיפיים, ולאן שאני מסיט את המבט אני רואה נהרות ונוף טבעי מרשים.

 

 

לאחר נסיעה של שעה אנחנו מוצאים את עצמנו ברבאטי, מבצר ועיר עתיקה-מחודשת ומטופחת.

המקום היה נקודה אסטרטגית חשובה לעמים רבים לאורך ההסטוריה ולכן ניתן למצוא במקום תערובת של סגנונות היסטוריים, בכל מקרה מבחינה ארכיטקטונית המקום מעניין, הבניינים מרשימים והגנים יפים, אבל חייב לציין כי הרגיש לי תיירותי מידי וקצת ויותר מידי "מסודר".

 

 

- אכלנו בבורג׳ומי מקום נראה בסגנון רטרו, היה נהדר.

הנסיעה האחרונה שלנו להיום היא לבאקוריאני, שם אנחנו לנים הלילה. לאחר מנוחה קלה יצאנו לסיור צילומי לילה בכפר.  מעבר לכך שהמקום נורא יפה ומצטלם נהדר, היה פשוט כיף.

 

 

ניפגש בפרק הבא..

 

לשריון מקום בטיול הקרוב - פרטים יפורסמו בקרוב, השאירו פרטים בצור קשר